> Blog > Białe meble kuchenne z połyskiem – 3 inspiracje

Białe meble kuchenne z połyskiem – 3 inspiracje

07.05.2024

Białe meble kuchenne z połyskiem – 3 inspiracje

Białe meble kuchenne z połyskiem to nie tylko sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. To także doskonały sposób na wprowadzenie świeżości, czystości i elegancji do każdej kuchni – niezależnie od jej rozmiaru czy stylu. Ta klasyczna, lecz nadal niezwykle modna stylistyka, cieszy się ogromną popularnością. Ty również zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem? Sprawdź więc artykuł, w którym przedstawimy kilka inspiracji!

Białe meble kuchenne z połyskiem – uzupełnione klasyczną czernią

Lekkość i świeżość to coś, co niewątpliwie nadają każdemu wnętrzu białe meble kuchenne. Połysk, nawet ten bardzo delikatny, wpływa jednak dodatkowo także na pewien stopień elegancji w wystroju. Aby go nieco spotęgować i podkreślić, warto jasne fronty uzupełnić również czernią. Wtedy zyskasz aranżację pełną luksusu i dostojności. Spójrz tylko na zdjęcie poniższego projektu. 

Są to meble kuchenne na wymiar wykonane przez nasz zespół Indeco. To kwintesencja elegancji oraz nowoczesności. Stylowe połączenie klasycznych kolorów oraz subtelnego połysku na frontach sprawia, że przestrzeń emanuje swoim wyrafinowaniem. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią elegancję w najlepszym wydaniu.  

białe meble kuchenne z połyskiem i czernią
Połyskująca biel połączona z czernią to idealny sposób na modne stylowe i nowoczesne wnętrze.

Szafki kuchenne białe – połysk idący w parze z subtelnością drewna

Nasza druga propozycja na białe meble kuchenne z połyskiem to projekt składający się głównie z jasnych szafek. Dzięki temu we wnętrzu tworzy się wyjątkowa harmonia. Aranżacja wygląda lekko, świeżo i bardzo subtelnie. Pomieszczenie staje się jednocześnie przytulne, eleganckie i nowoczesne. 

Wyjątkowego uroku dodają mu głównie drewniane wstawki. Mowa o blacie utrzymanym w bardzo jasnym odcieniu. Taka tonacja dobrze łączy się z frontami szafek, tworząc spójną całość. Blat nie jest w tym przypadku elementem dominującym, co działa na ogromną korzyść zestawu oraz wnętrza.

białe meble kuchenne - połysk z elementami drewna
Jasne drewno idealnie łączy się z połyskującą bielą szafek, tworząc z nimi harmonijną całość.

Białe meble kuchenne – połysk w połączeniu z dwoma odcieniami drewna

Na koniec zostawiliśmy bardzo ciekawy projekt. Jego głównymi elementami wyróżniającymi są oczywiście szafki kuchenne białe, połysk na frontach, a także zestawienie dwóch rodzajów drewna. Uzupełnieniem całego zestawu jest bowiem blat w pięknym ciepłym beżowym odcieniu oraz boki z szarego chłodnego drewna. 

To dość nietypowe i odważne zestawienie. Przy białych szafkach, szczególnie tych z połyskiem, sprawdza się jednak idealnie. Wystarczy spojrzeć, jak wyjątkowe połączenie powstało z takich rozwiązań. Z jednej strony wnętrze jest eleganckie i stylowe, z drugiej gości w nim świeżość, lekkość i subtelny naturalny akcent. 

szafki kuchenne białe - połysk i dwa rodzaje drewna
Drewno dobrze przełamuje połyskującą biel, nadając kuchni przytulniejszego charakteru.

Jak widzisz, białe szafki kuchenne z połyskiem to świetne rozwiązanie, które możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb. Opcji i propozycji zestawienia frontów z innymi kolorami oraz materiałami jest mnóstwo. 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej projektów, wśród których być może znajdziesz swoją inspirację, zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria-kuchnie/. Stąd też pochodzą zdjęcia projektów przedstawionych w tym artykule. 

NASZA SIEDZIBA