> Blog > Szafki łazienkowe stojące z szufladami – przegląd propozycji

Szafki łazienkowe stojące z szufladami – przegląd propozycji

05.03.2024

Szafki łazienkowe stojące z szufladami – przegląd propozycji

W najbliższym czasie planujesz remont łazienki? Zastanawiasz się, jakie meble wybrać do tego wnętrza? Zależy Ci na ciekawym wyglądzie, ale też wysokiej funkcjonalności? W takim razie postaw na szafki łazienkowe stojące z szufladami. Z ich pomocą zyskasz dużą ilość miejsca do przechowywania, a całe pomieszczenie stanie się stylowe i gustowne. Sprawdź więc nasze propozycje na takie rozwiązania do łazienki, przeglądając meble na wymiar wykonane dla naszych klientów. Zobacz! 

Szafki łazienkowe stojące z szufladami – drewno do Twojego wnętrza

Nasza pierwsza propozycja na szafki łazienkowe stojące z szufladami jest dość prosta, lecz przy tym także stylowa. To projekt wykonany z pięknego i dostojnego ciemnego drewna. Sam materiał wprowadza do wnętrza nutę elegancji oraz natury. Zdecydowanie najważniejsze są w nim jednak wspomniane już wcześniej szuflady. 

W zabudowie elementy te są dość szerokie, wysokie i głębokie. Dzięki temu zmieszczą się w nich wszelkie najważniejsze przedmioty – zarówno kosmetyki, jak i środki czystości czy artykuły higieniczne. Nie masz więc żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o gabaryty produktów, które chcesz do nich włożyć. Tym samym idealnie zastępują klasyczną otwieraną szafkę, jednak są przy tym niebywale komfortowe i praktyczne. 

Akurat tutaj, tuż obok szuflad, znajduje się jeszcze klasyczna otwierana szafka, a więc masz ogrom miejsca do przechowywania. Pamiętaj przy tym, że każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. 

drewniane podumywalkowe szafki łazienkowe z szufladami stojące
Wysokie, szerokie i głębokie szuflady świetnie zastępują w łazience klasyczne otwierane szafki. 

Stojąca szafka z szufladami połączona z zabudową pralki – stylowa i praktyczna

Zależy Ci na tym, aby w Twoim wnętrzu znalazły się szafki łazienkowe z szufladami stojące? A co powiesz na to, aby przy okazji zabudować pralkę? Takie rozwiązanie to istny strzał w dziesiątkę. Spójrz tylko! Pod umywalką masz do dyspozycji aż dwie wysuwane szuflady. Te ponownie są bardzo duże i pojemne, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pod ręką najważniejsze przedmioty. 

Do tego jednak zyskujesz dodatkowy blat na kosmetyki i nie tylko – znajdujący się nad pralką. Urządzenie w ten sposób wtapia się w całą aranżację i staje się jej integralną częścią. Ty cieszysz się natomiast miejscem, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Ciekawe, prawda?

szafki łazienkowe stojące z szufladami z blatem nad pralką
Wybierając stojące szafki z szufladami do łazienki, warto przy okazji zastanowić się nad ciekawą lekką zabudową pralki.

Szafki łazienkowe z szufladami stojące – projekt na dwie umywalki

Trzecia propozycja to szafki łazienkowe stojące z szufladami dedykowane pod dwie umywalki. Jest to rozwiązanie do nieco większej łazienki oraz dla osób ceniących wysoki komfort. Mebel składa się w tym przypadku z dwóch naprawdę szerokich skrytek. Masz więc do dyspozycji ogrom miejsca do zagospodarowania. Do tego tuż obok znajduje się dodatkowa wysoka otwierana szafka z dużą ilością półek w środku. 

Jeśli więc przede wszystkim szukasz rozwiązania, do którego zmieścisz wszystkie najważniejsze łazienkowe akcesoria, to sprawdzi się idealnie. Mimo swoich gabarytów projekt ten jest bardzo zgrabny. Ciemne fronty nieco go “wyszczuplają”, pięknie optycznie powiększając przestrzeń. To must have do każdej funkcjonalnej i eleganckiej łazienki. 

szafki łazienkowe stojące z szufladami pod dwie umywalki
Ten projekt, mimo bardzo dużej ilości miejsca do przechowywania, zachowuje swoją niebywałą lekkość.

Wiesz już, że stojące szafki łazienkowe z szufladami są dokładnie tym, czego szukasz? W takim razie sprawdź jeszcze inne nasze projekty, wchodząc na https://indecokrakow.pl/galeria/, skąd też pochodzą zdjęcia realizacji przedstawionych w tym artykule!

NASZA SIEDZIBA