> Blog > Szafa glamour do sypialni – najciekawsze rozwiązania

Szafa glamour do sypialni – najciekawsze rozwiązania

20.12.2023

Szafa glamour do sypialni – najciekawsze rozwiązania

Potrzebna Ci szafa glamour do sypialni? Nie wiesz jednak, jaki model wybrać? Chcesz zobaczyć ciekawe inspiracje, dzięki którym znalezienie rozwiązania idealnego stanie się o wiele łatwiejsze? Ten artykuł jest dla Ciebie! Przedstawimy w nim kilka wcześniejszych projektów, które zdobią aktualnie sypialnie glamour naszych klientów. Są to oczywiście meble na wymiar – idealnie dopasowane do potrzeb i preferencji. Sprawdź zatem inspiracje! 

Szafa glamour do sypialni – luksusowa czerń i pikowania

Nasza pierwsza propozycja to wręcz idealna szafa do sypialni glamour. Jest to model utrzymany w pięknym czarnym kolorze o lekko matowym wykończeniu. Charakteru dodają mu estetyczne żłobienia na frontach, stylowe klamki oraz pikowania, dzięki którym całość idealnie wpisuje się w ten nurt dekoratorski. Sam mebel cechuje się też dość nietypową formą. Środek szafy jest bowiem wygodnym siedziskiem. 

Tym samym szafa idealnie nadaje się do sypialni połączonej z garderobą. Z jej pomocą szykowanie się do wyjścia będzie o wiele łatwiejsze. Z drugiej strony mebel obity jest z kolei tak, aby tworzył elegancki zagłówek do łóżka. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to propozycja przemyślana pod każdym możliwym względem. 

Szafa do sypialni glamour - czarna z pikowaniem
Szafy projektowane na zamówienie to rozwiązania, dzięki którym możesz idealnie dopasować wyposażenie do specyfiki wnętrza.

Szafa do sypialni glamour – z elegancką stylową aplikacją

Szafa glamour do sypialni to jednak nie tylko dostojna propozycja przedstawiona wcześniej. Wybierając taki nurt dekoratorski, możesz nadać wnętrzu charakteru także w nieco inny sposób. Jaki? Wystarczy chociażby mebel przesuwny idealnie dopasowany do znajdującej się w pomieszczeniu wnęki. 

Aby jednak dodać całości ozdobności i elegancji, na frontach może znajdować się ciekawa aplikacja. W tym przypadku są to diamenty, których przy nurcie glamour wręcz nie powinno zabraknąć. Taka szafa staje się dzięki nim jedną z najważniejszych dekoracji wnętrza. Nie musisz zastanawiać się nad dużą ilością dodatków, a przy okazji zyskujesz ogromną ilość miejsca do przechowywania. Czy czegoś chcieć więcej?

Szafa glamour do sypialni z frontami lacobel
Szafy do sypialni glamour z frontami ze szkła lacobel to modele, na których może znajdować się niemalże każdy wzór czy zdobienie. 

Coś nietypowego, a więc szafa tworząca z łóżkiem harmonijną całość

Na koniec zostawiliśmy coś nietypowego. Jest to bowiem szafa do sypialni glamour w bardzo lekkim stylu, a do tego pełniąca poniekąd funkcję zabudowy łóżka. Mebel znajduje się w całości za materacem, pięknie pokrywając niemalże całą ścianę. Zyskujesz w ten sposób wiele praktycznych półek oraz szafek do przechowywania, a także stoliki nocne i piękny zagłówek wykonany z paneli ściennych tapicerowanych. 

To właśnie dzięki nim taki mebel może okazać się cudownym wyjściem do sypialni glamour. Welurowe wykończenie oraz elegancka forma idealnie wpisują się bowiem w estetykę tego typu wnętrz. Jeśli więc zależy Ci na czymś nietypowym, zdecydowanie warto przemyśleć takie rozwiązanie!

Nietypowa szafa do sypialni glamour na całą ścianę za łóżkiem
Szafa glamour do sypialni może przyjąć nietypową, ale bardzo praktyczną formę, dzięki której wnętrze stanie się przestronne i stylowe.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jaka szafa glamour do sypialni sprawdzi się u Ciebie najlepiej! Jeśli jednak chcesz zobaczyć jeszcze kilka ciekawych inspiracji, odwiedź https://indecokrakow.pl/galeria/, skąd pochodzą zdjęcia projektów przedstawione w tym artykule! 

NASZA SIEDZIBA