> Blog > Meble kuchenne loft – 3 klimatyczne projekty

Meble kuchenne loft – 3 klimatyczne projekty

20.09.2023

Meble kuchenne loft – 3 klimatyczne projekty

Kuchnie w stylu loftowym mają swój niebywały klimat oraz duszę. Wnętrza urządzone w takim nurcie z pewnością będą wyjątkową ozdobą niemalże całego mieszkania. Nie ma się więc czemu dziwić, że w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Z tego też powodu postanowiliśmy przygotować artykuł, w którym pokażemy meble kuchenne loft. 

Przedstawimy trzy nasze wcześniejsze projekty – każdy o nieco innym wykończeniu. Dzięki temu z pewnością znajdziesz dla siebie idealną inspirację. Sprawdź koniecznie i urządź swoje wnętrze w tym oryginalnym stylu! 

Meble kuchenne loft – drewno i czerń

Decydując się na kuchnie na wymiar, masz niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możesz w pełni dopasować projekt do swoich oczekiwań, potrzeb oraz preferencji. 

W przypadku realizacji, której zdjęcie widzisz poniżej, możliwe było dzięki temu maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Meble kuchenne loft są bowiem skrojone na miarę potrzeb tego pomieszczenia. Są przez to funkcjonalne i gwarantują bardzo dużą ilość miejsca do przechowywania, a także blatu roboczego. 

Całość utrzymana jest w czerni z dodatkiem drewna. Jest to oczywiście połączenie, które niemalże w pełni oddaje nurt loftowy. Zabudowa ma swój klimat oraz charakter. Kryje w sobie także nutkę tajemniczości oraz surowości. Można powiedzieć, że jest to kwintesencja tego stylu w jego klasycznym wydaniu! 

Meble kuchenne loft czarno-drewniane
Czerń i drewno to połączenie, które w pełni oddaje styl loftowy w kuchni.

Szare meble kuchenne – styl loftowy w nowoczesnym wydaniu

Teraz nadszedł czas na coś bardziej nowoczesnego. Będą to szare meble kuchenne. Styl loftowy został w nich “przemycony” w niezwykle ciekawy sposób. W projekcie zastosowano bowiem drewno, które poniekąd jest wyznacznikiem tego nurtu. Aby jednak nadać modernistycznego wydźwięku, całość została uzupełniona wstawką składającą się z jasnoszarych frontów.

Dzięki temu aranżacja wygląda bardzo lekko i świeżo. Mimo to kojarzy się z surowym klimatem z nutą tajemnicy w tle. Jeśli więc zależy Ci na oryginalnym podejściu do aranżacji, takie rozwiązanie może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

meble kuchenne - styl loftowy w nowoczesnym wydaniu
Meble do kuchni w stylu loftowym mogą prezentować się także nieco nowocześniej, wprowadzając do wnętrza lekkość i świeżość. 

I na koniec… elegancka wersja z marmurem

Na koniec zostawiliśmy meble kuchenne loft połączone nieco z nurtem glamour. Czarna zabudowa została bowiem w tym przypadku zestawiona z niewielkim drewnianym blatem oraz marmurkowym wykończeniem. Przez to całość prezentuje się nieco mrocznie i tajemniczo, jednak przez to ma swój niebywały oraz niepowtarzalny charakter. 

Z pewnością jest to inspiracja, z której ucieszą się osoby ceniące nietypowe podejście do tematu. Decydując się na podobną realizację, wniesiesz do swojej kuchni zarówno luksus i elegancję, jak i nutę klimatycznego loftu. 

loftowe meble kuchenne z marmurem
Wybierając kuchnie na wymiar, możesz w ciekawy sposób łączyć style, tworząc coś autorskiego i niebanalnego. 

Na dziś to już koniec. Jeśli szukasz większej ilości inspiracji, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria-kuchnie/. Tam znajdziesz zdjęcia projektów wykorzystanych w tym artykule, a także setki innych ciekawych realizacji. 

NASZA SIEDZIBA