> Blog > Bardzo wąska szafa do przedpokoju – 3 praktyczne i pojemne rozwiązania

Bardzo wąska szafa do przedpokoju – 3 praktyczne i pojemne rozwiązania

24.07.2023

Bardzo wąska szafa do przedpokoju – 3 praktyczne i pojemne rozwiązania

Przedpokój najczęściej jest dość małym pomieszczeniem. Mimo to warto umieścić w nim chociaż niewielką szafę. W końcu trzeba mieć miejsce na przechowywanie odzieży wierzchniej czy obuwia. Jeśli więc Twój korytarz nie jest zbyt duży, ten artykuł jest dla Ciebie. Pokażemy w nim, że nawet bardzo wąska szafa do przedpokoju może być praktyczna. Sprawdź nasze trzy projekty na takie meble i znajdź swoją inspirację!

Bardzo wąska szafa do przedpokoju z siedziskiem

Wszystkie realizacje, które dziś przedstawimy, to oczywiście szafy na wymiar. Kraków to miasto, w którym tworzymy takie oto projekty. Jeśli więc mieszkasz w pobliżu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Teraz zobacz natomiast naszą pierwszą propozycję. 

Jest to bardzo smukły i wąski model idealny do niewielkiego korytarza. Tworzą go poniekąd dwa elementy. Pierwszym z nich jest część składająca się z przeszklonych drzwi oraz dodatkowej skrytki na górze. To idealne miejsca na obuwie oraz odzież sezonową. 

Druga strona to z kolei wygodne tapicerowane siedzisko wzbogacone o małe haczyki na kurtki czy bluzy. Na dole oraz na górze znajdują się dodatkowe skrytki do zagospodarowania. Całość jest bardzo zgrabna i wąska, dlatego taka szafa powinna pasować idealnie do niedużego przedpokoju. 

bardzo wąska szafa do przedpokoju z siedziskiem
Nawet wąska szafa do przedpokoju może być wzbogacona o praktyczne, wygodne oraz modne siedzisko. 

Lustrzana szafa wąska do przedpokoju

Druga propozycja to bardzo wąska szafa do przedpokoju w wersji lustrzanej. Fronty świetnie sprawdzą się do optycznego powiększenia całej dostępnej przestrzeni. Mebel został ukryty we wnęce, przez co niemalże nie zajmuje miejsca w korytarzu. Za przesuwnymi wąskimi drzwiami kryją się praktyczne półki oraz drążek na wieszaki. Tym samym we wnętrzu mebla spokojnie znajdziesz przestrzeń na wszelkie najważniejsze elementy. 

Aranżacja korytarza będzie prezentować się niezwykle zgrabnie oraz efektownie. Jeśli więc masz mały przedpokój, zastanów się, czy nie ma w nim miejsca, które można zagospodarować właśnie w taki sposób. 

lustrzana wnękowa bardzo wąska szafa do przedpokoju
Wąskie lustrzane szafy ukryte we wnęce będą cudownym rozwiązaniem do każdego małego korytarza. 

Wąska szafa do przedpokoju z dodatkowymi półkami

Na koniec zostawiliśmy bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest to szafa wąska do przedpokoju – ponownie w wersji lustrzanej. Tym razem jest to już jednak model wolnostojący. Dzięki temu widoczny bok można wykorzystać w bardzo ciekawy i praktyczny sposób. Wystarczy wmontować w nim dodatkowe półki. Te okażą się niezastąpione w każdym małym wnętrzu – w końcu w takich przestrzeniach aż prosi się o dużą ilość miejsca do przechowywania. 

Takie rozwiązanie raz na zawsze rozwiąże wiele problemów z rozmieszczeniem różnych elementów we wnętrzu. Lustrzane fronty optycznie powiększą korytarz i będą praktyczne. Przed wyjściem z domu będzie można szybko rzucić okiem na swoją ogólną prezentację.

praktyczna bardzo wąska szafa do przedpokoju z półkami na boku
W małych pomieszczeniach warto stawiać na praktyczne rozwiązania wielofunkcyjne.

Jak widzisz, bardzo wąska szafa do przedpokoju może być ciekawa i praktyczna. Wystarczy tylko znaleźć dobry pomysł. Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych projektów, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria-szafy/. Stamtąd też pochodzą zdjęcia realizacji przedstawionych w tym artykule. 

NASZA SIEDZIBA