> Blog > Szafa z lustrami w czarnych ramach – poznaj najciekawsze rozwiązania

Szafa z lustrami w czarnych ramach – poznaj najciekawsze rozwiązania

20.06.2023

Szafa z lustrami w czarnych ramach – poznaj najciekawsze rozwiązania

Szafa z lustrami w czarnych ramach to bardzo stylowe i eleganckie rozwiązanie. Spisze się idealnie w większości aranżacji, dodając im wyjątkowej gracji. Sprawi, że każde wnętrze nabierze cudownego charakteru. Zastanawiasz się jednak, czy wybrać takie meble do swojego mieszkania?

Zapraszamy więc na artykuł, w którym pokażemy kilka najciekawszych propozycji z lustrami w czarnych ramach. Wszystkie projekty zostały zrealizowane przez nas zespół i są to oczywiście szafy na wymiar. Kraków to siedziba naszej firmy, dlatego, jeśli mieszkasz w pobliżu i spodobają Ci się nasze modele, serdecznie zapraszamy! Sprawdź je już teraz!

Loftowa szafa z lustrami w czarnych ramach – propozycja niezwykle charakterna

Nasza pierwsza propozycja to niezwykle ciekawa szafa z lustrem w czarnej ramie. Jest to model utrzymany w lekko surowym stylu loftowym. Mimo to jest niezwykle elegancki i charakterny. Z jego pomocą wnętrze odmieni się nie do poznania. Przy okazji pomieszczenie optycznie się powiększy. Warto bowiem zwrócić tutaj uwagę na fakt, że przeszklenie zajmuje niemal całą powierzchnię frontów. Tym samym możesz liczyć na niezwykłe wrażenie przestrzenności.

Czarne ramki są z kolei prawdziwą kropką nad i, dzięki której szafa nabiera wyrazu. Staje się propozycją bardzo nietuzinkową i oryginalną. Ze względu na kolorystykę, będzie dobrym uzupełnieniem każdego wystroju. Dopasuje się do niego niczym kameleon.

loftowa szafa z lustrem w czarnej ramie
Z pozoru klasyczny lustrzany front nabiera charakteru, gdy zastosowane zostaną przy nim eleganckie czarne ramki. 

Klasyczna biała szafa – lustra w czarnych ramach dla krzty nowoczesności

Drugi projekt, który chcieliśmy Ci pokazać, to biała szafa z lustrami w czarnych ramach. Jest to bardzo ciekawe zestawienie kolorystyczne, które świetnie sprawdzi się przede wszystkim w monochromatycznych aranżacjach. Boczne skrzydła mebla to klasyczny front o jasnej tonacji, uzupełniony o ciemne wstawki. 

Środkowa część to z kolei dwa klasyczne lustra. Aby oczywiście całość idealnie do siebie pasowała, również i w nich zastosowano czarne ramki. Trzeba przyznać, że dzięki temu mebel prezentuje się niezwykle harmonijnie. Można powiedzieć, że jest to prosta, lecz stylowa propozycja dla każdego!

biała szafa z lustrami w czarnych ramach
Czasem nawet te klasyczne rozwiązania zyskają niepowtarzalnego wydźwięku, gdy zostaną uzupełnione ciemnymi gustownymi wstawkami. 

Szafa lustrzana z czarnymi ramkami – propozycja uzupełniona o białe wstawki

Ostatni projekt to także dość klasyczna biała szafa. Lustra w czarnych ramach są jednak w tym przypadku ustawione poziomo – w środkowej części skrzydeł drzwiowych. Dzięki temu model ten zdecydowanie wyróżnia się na tle podobnych propozycji. Z pozoru mała zmiana działa tutaj na ogromną korzyść tej propozycji.

Ze względu na białe części uzupełnione także oczywiście czernią, będzie to idealne wyjście do niewielkich wnętrz. Zarówno ten kolor, jak i lustrzane fronty sprawią, że pomieszczenie pięknie optycznie się powiększy. Nic dodać, nic ująć!

szafa - lustra w czarnych ramach i białe fronty
Czarne ramki zastosowane zarówno na części lustrzanej, jak i klasycznej, sprawiają, że każda część szafy idealnie ze sobą współgra.

Na dziś to już koniec propozycji. Wszystkie zdjęcia realizacji pokazane w tym artykule pochodzą z https://indecokrakow.pl/galeria-szafy/. Tam też znajdziesz większą ilość naszych projektów. Zobacz je koniecznie i znajdź swoją inspirację!

NASZA SIEDZIBA