> Blog > Zabudowa pralki pod blatem – poznaj 3 różne możliwości

Zabudowa pralki pod blatem – poznaj 3 różne możliwości

06.04.2023

Zabudowa pralki pod blatem – poznaj 3 różne możliwości

Zabudowa pralki pod blatem to obecnie dość często stosowana praktyka. Takie rozwiązanie pozwala zyskać dodatkową ilość miejsca do przechowywania. Tworzy się bowiem dodatkowa przestrzeń, na której możesz położyć kosmetyki czy organizery. Do tego całość prezentuje się bardzo elegancko i spójnie. Rozważasz takie coś u siebie? W takim razie zapraszamy na przegląd, jak może wyglądać pralka zabudowana pod blatem! Sprawdź!

Zabudowa pralki pod blatem w wersji podwójnej

Nasza pierwsza propozycja na to, jak może prezentować się zabudowa pralki pod blatem, jest dość prosta i minimalistyczna. W tym przypadku urządzenie znajduje się tuż obok szafki pod umywalkę. Przy zastosowaniu takiego samego materiału jak przy meblu łazienkowym wykonaliśmy nad sprzętem subtelną zabudowę. Jest to kawałek blatu przymocowany do ściany oraz jednego z boków szafki. Dzięki temu całość wygląda bardzo nowocześnie oraz spójnie.

Widoczna jest w tym przypadku różnica w wysokości, jednak jest to oczywiście zabieg celowy. Aby to podkreślić, tuż za umywalką znajduje się listwa z tego samego materiału. Ta kończy się właśnie na linii zabudowy pralki. Podkreśla to dopracowanie każdego detalu, a przy okazji chroni ścianę przed zachlapaniem.

Zabudowa pralki pod blatem z umywalką
Przy zabudowie pralki pod blatem bardzo często łączy się całość z szafką pod umywalkę, dzięki czemu projekt wygląda spójnie.

Pralka zabudowana pod blatem z umywalką tuż obok

Druga propozycja jest bardzo podobna do projektu omówionego wcześniej. Tym razem również urządzenie połączone jest meblem z miejscem na umywalkę. Tutaj widoczna jest jednak jeszcze wyraźniejsza różnica wysokości. Jest ona jednak już na tyle duża, że nie trzeba jej dodatkowo zaznaczać. Tworzy się bowiem bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w większości łazienek.

zabudowana blatem pralka w łazience
Zabudowanie pralki blatem to świetne wyjście do nowoczesnych i stylowych wnętrz, w których liczy się harmonia.

Kompletna zabudowa pralki blatem w ciągu szafek łazienkowych

Trzeci projekt zdecydowanie różni się od dwóch poprzednich. Tym razem jest to kompletna zabudowa pralki pod blatem. Urządzenie zostało “wtopione” w ciąg szafek. Dzięki temu wygląda tak, jak AGD do zabudowy. Wszystkie elementy pięknie się ze sobą łączą i przenikają przez siebie. Zyskujesz więc bardzo stylową, ale też praktyczną aranżację. Masz do dyspozycji jeden długi blat znajdujący się cały czas na tym samym poziomie. Dla niektórych z pewnością będzie to bardzo duży plus. 

Przy takim rozwiązaniu masz pełną dowolność, jeśli chodzi o wybór modelu umywalki. Tak naprawdę każda propozycja będzie prezentować się idealnie.

pralka zabudowana w ciągu szafek łazienkowych
Umieszczenie pralki w ciągu szafek sprawia, że urządzenie wygląda tak, jak AGD do zabudowy.

Wszystkie przedstawione przez nas propozycje to meble na wymiar. Kraków to miasto, w którym siedzibę ma nasza firma. Jeśli więc mieszkasz w okolicy, serdecznie zapraszamy. Po więcej zdjęć realizacji wejdź natomiast na https://indecokrakow.pl/galeria/, skąd też pochodzą przedstawione przez nas propozycje.

NASZA SIEDZIBA