> Blog > Garderoba z szafą do przedpokoju – 3 najciekawsze projekty

Garderoba z szafą do przedpokoju – 3 najciekawsze projekty

08.01.2023

Garderoba z szafą do przedpokoju – 3 najciekawsze projekty

Masz dość tego, że niemalże każdy rodzaj elementów garderoby jest umieszczony w innym pomieszczaniu? Chcesz przenieść wszystko w jedno miejsce i mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz? Świetnie się składa. W takiej sytuacji idealnie spisze się garderoba z szafą do przedpokoju. To duży mebel, w którego wnętrzu znajdziesz wszystko, czego pragniesz. Chcesz poznać trzy najciekawsze projekty naszego zespołu Indeco? W takim razie zapraszamy do lektury!

Niewielka, lecz pojemna garderoba z szafą do przedpokoju

Nasza pierwsza propozycja to garderoba szafa do przedpokoju o niewielkim metrażu. Jest to model z parą drzwi przesuwnych pokrytych lustrzaną powierzchnią. Fronty będą więc ciekawie optycznie powiększać przestrzeń, a do tego pełnić funkcję praktyczną. Wychodząc z domu, będziesz jeszcze w stanie rzucić okiem na swój ostateczny wygląd. Nie musisz przeznaczać dodatkowego miejsca na lustro.

Jeśli chodzi o wnętrze takiego mebla, za jedną z par drzwi umieszczony jest klasyczny drążek. Taki, na którym możesz powiesić odzież wierzchnią. Ten jest zawieszony dość wysoko, dzięki czemu do szafy zmieszczą się płaszcze każdej długości.

Za drugim ze skrzydeł ukryte zostały natomiast półki – w bardzo dużej ilości. Te u samej góry będą idealne do przechowywania odzieży sezonowej. Półki znajdujące się niżej, a także wysuwane szuflady, to natomiast idealne miejsce na wszelkie akcesoria i nie tylko. Wybierając takie rozwiązanie, masz pewność, że jest to zgrabny, lecz niezwykle pojemny mebel.

Garderoba z szafą do przedpokoju - lustrzane drzwi
Szafa do niewielkiego pokoju może być niezwykle pojemna. Wystarczy tylko odpowiednio zaprojektować jej wnętrze.

Narożna szafa garderoba – przedpokój w wersji maxi

Teraz coś dla posiadaczy większych mieszkań. Narożna garderoba z szafą do przedpokoju to mebel, w którym możesz zmieścić garderobę niemalże całej swojej rodziny. Spójrz tylko, jak wiele miejsca do przechowywania kryje się w jej wnętrzu. Drążki zamieszczone są na różnej wysokości, dlatego będą idealne zarówno na odzież wierzchnią, jak i np. na wyprasowane koszule.

Górne półki będą dobre na ubrania sezonowe, przestrzeń na dole – na obuwie. Klasyczne, niezbyt głębokie półki umożliwią natomiast przechowywanie ubrań czy akcesoriów. W wysuwanych szufladach możesz umieścić drobne elementy – paski, apaszki itp. Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcesz przechowywać w takim meblu.

narożna szafa do przedpokoju
Narożna szafa do przedpokoju to mebel, w którym zmieścisz wszystko, co potrzebne przed wyjściem z domu!

Garderoba szafa do przedpokoju z siedziskiem – nowoczesna i praktyczna

Na koniec została nam bardzo nowoczesna szafa garderoba. Przedpokój, w którym ją umieścisz, z pewnością stanie się bardzo komfortowym, ale też ciekawie wyglądającym wnętrzem. To wszystko zasługa modnego tapicerowanego siedziska. Będzie idealne jako zamiennik taboretu czy ławki. To jednak niejedyna zaleta tego projektu.

Pod siedziskiem znajdują się szuflady, które możesz przeznaczyć np. na obuwie. Górne zamykane półki skryją odzież sezonową lub elementy, których używasz rzadziej. Klasyczne skrzydło drzwiowe kryje za sobą natomiast wnętrze na garderobę wierzchnią, a także inne najważniejsze elementy. Będzie to więc świetne rozwiązanie, gdy zależy Ci na czymś modnym, ale przy okazji też praktycznym.

Garderoba z szafą do przedpokoju z siedziskiem
Szafy do przedpokoju z siedziskiem biją ostatnio rekordy popularności i są wyjątkowo designerskie!

Co sądzisz o naszych propozycjach? Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria/. To właśnie tam znajdziesz projekty wykorzystane w dzisiejszym artykule, a także inne ciekawe rozwiązania. Zapraszamy!

NASZA SIEDZIBA