> Blog > Modne szafy do przedpokoju – poznaj najciekawsze rozwiązania

Modne szafy do przedpokoju – poznaj najciekawsze rozwiązania

07.12.2022

Modne szafy do przedpokoju – poznaj najciekawsze rozwiązania

Przedpokój można w większości przypadków uznać za jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Odwiedzające Cię osoby w pierwszej kolejności widzą właśnie korytarz, dlatego jest on prawdziwą wizytówką całego mieszkania. Warto zatem zadbać o jego nienaganny wygląd. Pomóc mogą Ci w tym modne szafy do przedpokoju. Jakie? Zobacz najciekawsze rozwiązania i znajdź swoją inspirację!

Modne szafy do przedpokoju – minimalistyczne propozycje

Za modne szafy do przedpokoju można obecnie uznać przede wszystkim minimalistyczne modele pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jeśli więc w Twoim korytarzu znajduje się np. wnęka, zagospodaruj ją! Wystarczy tak naprawdę wybrać drzwi przesuwne i dobrze zaplanować układ półek.

Aby całość prezentowała się idealnie, warto postawić na jednolite, lekko połyskujące fronty. W tym przypadku wybór padł na ponadczasową, uniwersalną, ale jakże charakterną czerń. Wnętrze zyskuje wtedy na swojej elegancji oraz szykowności. Przesuwne drzwi są łatwe w obsłudze, a do tego nie zajmują dużej ilości miejsca. Wybierając taką szafę, zyskujesz praktyczne, a przy okazji modne i designerskie rozwiązanie.

modne szafy wnękowe do przedpokoju
Klasyczna jednolita szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi powinna sprawdzić się w każdym przedpokoju. Nie zajmuje dużej ilości miejsca i pozwala maksymalnie zagospodarować całą przestrzeń.

Szafa do przedpokoju z siedziskiem tapicerowanym – funkcjonalna i stylowa

Od jakiegoś czasu modne szafy do przedpokoju to także wszystkie modele z tapicerowanym siedziskiem. To bardzo ciekawe wyjście, które cieszy się ogromną popularnością. Przede wszystkim, wybierając je, nie musisz martwić się już niczym innym. Wystarczy tylko dobrze dopasować mebel i gotowe. Masz pewność, że cała aranżacja będzie spójna i harmonijna. Do tego całość prezentuje się nowocześnie i bardzo designersko.

Taka szafa jest także bardzo praktyczna. Masz sporą ilość miejsca do przechowywania odzieży, a przy okazji, zbierając się do wyjścia, możesz przysiąść, by np. założyć buty. Tapicerowane elementy wpływają jeszcze dodatkowo na przytulny wydźwięk przedpokoju.

modne szafy do przedpokoju z siedziskiem tapicerowanym
Szafa do przedpokoju z tapicerowanym siedziskiem nie dość, że wygląda bardzo stylowo, to jeszcze jest niebywale praktyczna.

Modne szafy do przedpokoju – siedzisko i wieszaki w trendach

Na koniec została nam jeszcze jedna niezwykle modna szafa do przedpokoju. Jest to model nieco podobny do naszej wcześniejszej propozycji. Tym razem siedzisko prezentuje się nieco inaczej. Jego boki są wykonane z drewna, natomiast tapicerowana jest wyłącznie część, na której można usiąść. Tym samym w projekcie znalazło się jeszcze miejsce na wieszaki i haczyki.

Kupując jeden mebel, masz zatem wszystko, czego potrzebujesz w swoim przedpokoju – szczególnie że pod szafą jest także miejsce na obuwie. Takie praktyczne rozwiązania są niezwykle cenione, dlatego, jeśli stawiasz przede wszystkim na funkcjonalność, jest to coś dla Ciebie.

modne szafy do przedpokoju z siedziskiem i wieszakami
Modne szafy do przedpokoju to przede wszystkim te wielofunkcyjne, dzięki którym nie musisz martwić się o pozostałe elementy wyposażenia korytarza.

Wszystkie projekty, które przedstawiliśmy w dzisiejszym artykule, to oczywiście szafy na wymiar. Kraków to siedziba naszej firmy, dlatego, jeśli mieszkasz niedaleko, serdecznie zapraszamy. Po więcej inspiracji odsyłamy natomiast na https://indecokrakow.pl/galeria-szafy/, skąd też pochodzą wszystkie zdjęcia realizacji wykorzystane w tym wpisie.

NASZA SIEDZIBA