> Blog > Szafki łazienkowe białe z drewnem – przegląd inspiracji

Szafki łazienkowe białe z drewnem – przegląd inspiracji

21.11.2022

Szafki łazienkowe białe z drewnem – przegląd inspiracji

Marzą Ci się szafki łazienkowe białe z drewnem? Nie wiesz jednak, jakie propozycje są teraz modne i po jakie rozwiązania warto sięgać? Nic nie szkodzi. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci kilka inspiracji. Będą to oczywiście meble na wymiar. Kraków to siedziba naszej firmy Indeco, więc jeśli zamarzy Ci się nowa łazienka w bieli i drewnie, oczywiście zapraszamy! Teraz przyjrzyjmy się jednak wcześniejszym naszym realizacjom!

Białe szafki łazienkowe z drewnianym blatem – nowoczesne i praktyczne

Nasza pierwsza propozycja na szafki łazienkowe białe z drewnem to bardzo nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Główny mebel, na którym znajduje się umywalka, przyjmuje dość klasyczny kształt. Jest to po prostu podwieszana szafka z dwiema wysuwanymi szufladami. Te będą idealne do przechowywania m.in. kosmetyków

Tuż obok nich znajdują się natomiast dwie drewniane półeczki – na papier toaletowy czy odświeżacz powietrza. Całość wygląda bardzo lekko, spójnie i nowocześnie. Czysta biel ciekawie łączy się z beżowym wykończeniem drewna. 

Warto jednak zwrócić uwagę, że to jeszcze nie koniec. Całość uzupełnia wysoka szafka z zabudowanym WC. Dzięki temu można ukryć pewne elementy armatury łazienkowej, a do tego zyskać ogromną przestrzeń do przechowywania!

szafki łazienkowe białe z drewnem w wersji nowoczesnej
Niewielka zabudowa oferująca dużą ilość miejsca do przechowywania, łącząca w sobie biel i drewno, to idealne wyjście szczególnie do tych mniejszych łazienek.

Szafki łazienkowe białe z drewnem – zabudowa w wersji rozszerzonej

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się szafki łazienkowe w wersji rozbudowanej. W takim przypadku zamiast klasycznego rozwiązania pod umywalkę klienci decydują się dodatkowo na lekkie zabudowanie np. pralki. Tym samym aranżacja wygląda na bardzo spójną. Każdy element jest dokładnie przemyślany, a przy okazji łazienka staje się harmonijna. Blat znajdujący się nad urządzeniem może posłużyć do przechowywania najważniejszych akcesoriów łazienkowych. 

Przy tym projekcie klasyczna biel została zestawiona z bardzo oryginalną wersją ciemniejszego drewna. Blaty zostały wręcz idealnie dopasowane do posadzki. Nowoczesna i stylowa aranżacja widoczna jest na poniższym zdjęciu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie, prawda?

szafki łazienkowe białe z drewnem z rozszerzoną zabudową
Białe szafki połączone z ciemnym drewnem wprowadzają do wnętrza wyjątkowy klimat, jednak przy okazji nie przytłaczają całej łazienki.

Prosta biała szafka z oryginalnym drewnem – klasyka i nowoczesność w jednym

Na koniec zostawiliśmy bardzo prosty i klasyczny projekt. Szafki łazienkowe białe z drewnem same w sobie mają swój niepowtarzalny urok, dlatego czasem nie trzeba zbyt wiele, by osiągnąć efekt wow. 

W tym przypadku największym ograniczeniem była jedynie ilość dostępnej przestrzeni. Odpowiednio dopasowując rozmiary do specyfiki wnętrza, da się jednak zrobić wszystko. Biel rozjaśnia łazienkę i optycznie ją powiększa, natomiast wielobarwne drewno podkreśla całość i dodaje jej uroku. To idealny przykład na to, że klasyka zawsze się obroni.

szafki łazienkowe białe z drewnem w wersji klasycznej
Oryginalna faktura drewna sprawia, że klasyczne białe szafki od razu prezentują się bardziej spektakularnie.

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze projekty. Jeśli zależy Ci na większej ilości inspiracji, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/pozostale-meble/. Stąd też pochodzą wszystkie zdjęcia realizacji wykorzystane w tym artykule. 

NASZA SIEDZIBA