> Blog > Meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy – 3 propozycje

Meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy – 3 propozycje

05.09.2022

Meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy – 3 propozycje

Nowoczesne rozwiązania w kuchni to coś, czego nie powinniśmy się bać. Większość z nich wpływa bardzo dobrze na estetykę oraz funkcjonalność całego wnętrza. W dzisiejszym artykule pokażemy więc meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy. Będą to trzy projekty zrealizowane przez nasz zespół Indeco. Zobacz je i przekonaj się, że takie rozwiązanie sprawdzi się wyśmienicie także u Ciebie! Zapraszamy!

Meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy na wysokości pasa

Nasza pierwsza propozycja to piękne meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy w kolorze białym oraz wykończone drewnem. Takie zestawienie materiałów oraz kolorów świetnie ociepla wnętrze i dodaje mu przytulnego, ale też nowoczesnego charakteru. Sprawdzi się więc niemalże u każdego z nas.

Najważniejszym elementem tego zestawu jest jednak niewątpliwie zabudowany piekarnik. Ten znajduje się na optymalnej wysokości – mniej więcej na wysokości pasa. Dzięki temu korzystanie z urządzenia staje się o wiele łatwiejsze. Nie musisz się schylać, by włożyć coś do piekarnika czy też z niego wyciągnąć. Możesz także łatwo skontrolować przez szybkę, jak ma się przyrządzane przez Ciebie danie.

Jeśli zatem lubisz praktyczne i estetyczne rozwiązania, zdecyduj się na takie kuchnie na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajdziesz siedzibę naszej firmy, dlatego przyjdź, a wspólnie przygotujemy projekt idealny!

meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy - nowoczesne i funkcjonalne umiejscowienie
Piekarnik w zabudowie coraz częściej umieszcza się mniej więcej na wysokości pasa. Dzięki temu korzystanie z urządzenia jest o wiele łatwiejsze!

Meble kuchenne – piekarnik w zabudowie podwójnej

Teraz nadszedł czas na drugie, nieco podobne do pierwszych, meble kuchenne. Piekarnik w zabudowie ponownie znajduje się na wysokości ułatwiającej korzystanie z niego. Dodatkowo tuż nad nim umieszczona jest także zabudowana kuchenka mikrofalowa. Tym samym możesz mieć w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz. Przy okazji kuchnia nabiera przestronności, ponieważ nie musisz umieszczać w niej dodatkowych sprzętów wolnostojących.

Postaw na takie rozwiązanie, a z pewnością nie pożałujesz. Szybko przekonasz się, że to coś, bez czego naprawdę o wiele ciężej funkcjonować w kuchni.

meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy - urządzenie na wysokości pasa
Decydując się na piekarnik w zabudowie, pamiętaj, by tak samo postąpić także ze wszystkimi innymi sprzętami kuchennymi.

Meble kuchenne piekarnik w zabudowie w klasycznym miejscu

Dwie wyżej wymienione propozycje bazują na dość nowoczesnym układzie zabudowanych sprzętów. Pokażemy więc także coś bardziej klasycznego. Będą to meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy znajdującym się w dolnej części szafek. To rozwiązanie bardzo przypomina oczywiście projekty z wykorzystaniem piekarnika wolnostojącego. Jest jednak bardziej spójne i harmonijne. Sprzęt świetnie komponuje się z pozostałą częścią wyposażenia i niemalże się w nią wtapia. Jeśli więc chcesz zachować klasykę, lecz też nieco ją unowocześnić, nie ma się nad czym zastanawiać!

meble kuchenne z piekarnikiem do zabudowy w klasycznym miejscu
Piekarnik w zabudowie znajdujący się w standardowym miejscu to idealne wyjście, gdy chcesz zachować klasyczny układ, jednak lekko go także unowocześnić.

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się trzy nasze propozycje. Jeśli chcesz znaleźć więcej inspiracji, zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria-kuchnie/, skąd pochodzą wszystkie zdjęcia z tego artykułu!

NASZA SIEDZIBA