> Blog > Kolorowe szafy – poznaj projekty rozweselające wnętrze!

Kolorowe szafy – poznaj projekty rozweselające wnętrze!

22.08.2022

Kolorowe szafy – poznaj projekty rozweselające wnętrze!

Odrobina koloru we wnętrzu to coś, na czym zależy większości z nas. Dzięki barwom mieszkanie może cudownie się rozweselić oraz nabrać odpowiedniego charakteru. Nie chcesz jednak decydować się na wyraziste ściany? Wybierz kolorowe szafy! Jakie? Zobacz trzy projekty zrealizowane przez nasz zespół Indeco i znajdź ciekawe inspiracje!

Kolorowa szafa – fioletowa wstawka lacobel dla elegancji

Większości z nas kolorowe szafy mogą kojarzyć się wyłącznie z modelami dla dzieci. Warto jednak pamiętać, że także i meble do salonu czy przedpokoju mogą cechować się ciekawymi barwami. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza wyłącznie delikatny akcent, rozważ przede wszystkim proste szafy z dodatkiem szkła lacobel. Na materiale tym można nanieść niemalże każdy możliwy wzór oraz barwę. Dzięki temu świetnie spersonalizujesz swoje wnętrze i dodasz mu charakteru.

Naszą pierwszą propozycją jest więc biało-fioletowa szafa przesuwna. Kraków to siedziba naszej firmy, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszamy do kontaktu. W przypadku prezentowanego modelu kolor fioletowy pojawia się jako dodatek. Jest to jednak świetny sposób, jeśli zależy Ci na lekkim rozweseleniu wnętrza. Spójrz tylko, jak cudownie prezentuje się całość!

Kolorowe szafy ze szkłem lacobel
Kolorowa szafa nie zawsze musi być pstrokata. Wystarczy delikatna wstawka, by mebel prezentował się ciekawie i oryginalnie.

Kolorowe szafy – czerwień w wersji total look

Jeśli delikatne kolorowe wstawki to zdecydowanie za mało, pamiętaj, że kolorowa szafa może być także zdecydowanie bardziej okazała. Świetnym przykładem jest projekt, który zrealizowaliśmy jakiś czas temu. Obydwa skrzydła drzwiowe przyjmują w tym przypadku kolor czerwony. Jest to bardzo wyraźny i rzucający się w oczy odcień. Oczywiście planując coś takiego, warto, aby czerwone wstawki pojawiały się także w innych częściach pomieszczenia.

Ten odcień to jednak tylko jedna z propozycji. Drzwi pokryte są ponownie szkłem lacobel, dlatego możesz wybrać każdą inną barwę, która pasuje do Twojego pomieszczenia. Jeśli to nieco za dużo, pamiętaj, że skrzydła można podzielić także np. na trzy mniejsze części w różnych odcieniach – np. bieli czy czerni z dodatkiem jednego panelu w intensywniejszym kolorze.

Kolorowe szafy - mebel w kolorze czerwonym
Szafa, której drzwi przyjmują jednolity kolor, to ciekawe rozwiązanie do wnętrza, które chcesz w jakiś sposób rozweselić.

Kolorowa szafa z motywem Nowego Jorku – dla wielbicieli wzorów

Mając na myśli kolorowe szafy, możesz zdecydować się także na modele z dość wyraźnym wzorem. Taki projekt prezentujemy poniżej. Głównym elementem drzwi jest motyw Nowego Jorku utrzymany w czarno-białej stylistyce. Już sama taka aplikacja prezentuje się niezwykle oryginalnie. Aby jednak rozweselić wnętrze, znajdujące się na motywie taksówki przyjmują piękną żółtą barwę. To idealny kompromis między stonowanym a nietuzinkowym wydźwiękiem. Jeśli lubisz wszelkiego rodzaju wzory, a także motywy miast, taka propozycja zdecydowanie jest dla Ciebie!

Kolorowe szafy - ciemny motyw miasta z akcentami
Czarno-biały motyw miasta z wyraźnie zaznaczonymi żółtymi taksówkami to oryginalna propozycja, obok której nie da się przejść obojętnie!

Na dziś to już koniec! Jeśli jednak chcesz przejrzeć także inne nasze projekty, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria/, skąd pochodzą zdjęcia zamieszone w tym artykule.

NASZA SIEDZIBA