> Blog > Szafy z lacobelem – nowoczesne propozycje do Twojego mieszkania

Szafy z lacobelem – nowoczesne propozycje do Twojego mieszkania

05.08.2022

Szafy z lacobelem – nowoczesne propozycje do Twojego mieszkania

Szkło lacobel być może kojarzy Ci się z aranżacją kuchni. To właśnie w tym miejscu umieszcza się go najczęściej. Może bowiem stanowić ciekawy, a przy tym odporny na zniszczenia oraz zmienną temperaturę dodatek. Okazuje się jednak, że materiał ten ma też swoje nieco inne zastosowanie. Coraz częściej wykonujemy szafy z lacobelem, które wprawiają w ogromny zachwyt. Chcesz się przekonać? Zobacz nasze projekty z wykorzystaniem tego materiału!

Projekt szafy lacobel z kwiatem – kobiece rozwiązanie

Zanim zaczniemy, chcemy przypomnieć, że wszystkie przedstawione realizacje to szafy na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajdziesz naszą siedzibę, dlatego, jeśli zależy Ci na podobnych rozwiązaniach, serdecznie zapraszamy!

Teraz możemy przejść do omówienia pierwszej szafy lacobel. Jest to bardzo ciekawy model, który powinien przypaść do gustu szczególnie kobietom. Mebel ten składa się bowiem z czterech par drzwi. Dwie z nich, znajdujące się z prawej oraz z lewej strony, są wykonane ze szkła ze wzorem kwiatowym. Jest to realistyczne przedstawienie pięknych białych tulipanów na długich zielonych łodygach.

Pomiędzy szkłem lacobel znajdują się natomiast dwa klasyczne lustra. To świetne wyjście, jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń. Wszystkie elementy wyposażenia będą się w nich odbijać, sprawiając wrażenie, że pomieszczenie jest bardziej przestronne.

Szafy z lacobelem do salonu
Szafa z lacobelem kwiatowym będzie ciekawym uzupełnieniem kobiecego salonu lub przedpokoju.

Szafa z lacobelem w kolorze fioletowym – sposób na rozweselenie wnętrza

Szafa z lacobelem nie musi zawsze przedstawiać jakiejś realistycznej kompozycji. Równie ciekawie prezentują się zdobienia finezyjne. Mogą być to oryginalne smugi czy maziaki. Dobierając kolor pasujący do wnętrza, stworzysz bardzo spójną i nowoczesną aranżację. Wszystko będzie wyglądało na przemyślane i harmonijne. Wybranym odcieniem możesz też rozweselić swój salon, przedpokój czy garderobę. W końcu nic nie działa lepiej niż odrobina barw we wnętrzu!

Fioletowa szafa z lacobelem
Fantazyjne kolorowe zdobienie na szafie lacobel może świetnie ożywić i rozweselić całe wnętrze.

Szafa z lacobelu z roślinną wstawką – coś nietypowego do wnętrza

Motywy roślinne są od jakiegoś czasu bardzo modne w aranżacjach wnętrz. Z tego powodu warto zdecydować się na szafy z lacobelu przedstawiającego realistyczną fotografię natury. Wprowadzisz wtedy do pomieszczenia świeżość oraz lekkość. Zadbasz przy okazji o wystrój zgodny z najnowszymi trendami. Przybliżysz się do natury i podkreślisz swoje proekologiczne podejście do życia. Do tego uzupełnisz wystrój o coś oryginalnego i nietypowego. Czy czegoś chcieć więcej?

Modna szafa z lacobelem
Naturalne motywy w aranżacji wnętrz są obecnie w najgorętszych trendach, dlatego taka szafa lacobel może stać się wyjątkowo modnym elementem wyposażenia.

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi znalazłeś dla siebie inspirację. Jeśli nie, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria-szafy/, gdzie znajdziesz te i inne nasze projekty szaf. Miłego oglądania!

NASZA SIEDZIBA