> Blog > Czarna szafka pod umywalkę – poznaj 4 najciekawsze projekty

Czarna szafka pod umywalkę – poznaj 4 najciekawsze projekty

20.05.2022

Czarna szafka pod umywalkę – poznaj 4 najciekawsze projekty

Czarna szafka pod umywalkę to bardzo praktyczne, nowoczesne i modne rozwiązanie do każdej łazienki. Decydują się na nią, możesz zyskać ciekawy efekt wizualny w pomieszczeniu. Jesteś w stanie dopasować jej styl do własnych preferencji oraz potrzeb. Jeśli zastanawiasz się na takim meblem, ten artykuł jest stworzony dla Ciebie. Pokażemy w nim kilka naszych wcześniejszych projektów, w których królują oczywiście czarne szafki pod umywalkę. Gotowy? Zaczynamy!

1. Czarna szafka pod umywalkę w wersji podwójnej

Czarne szafki pod umywalkę mogą występować w wielu różnych rodzajach. Pierwszy projekt, który Ci zaprezentujemy, to mebel podwójny. Będzie idealny, gdy zależy Ci na umieszczeniu w łazience dwóch elementów armatury. Dzięki temu kilku domowników będzie mogło w tym samym czasie np. szykować się do wyjścia. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie jeśli w domu mieszkają dzieci. Musisz mieć jednak na taką szafkę odpowiednią ilość miejsca. 

W tym przypadku mebel utrzymany jest w dość prostym stylu. Fronty przyjmują lekko matowe wykończenie, które prezentuje się elegancko i stylowo. Pod umywalkami znajdują się dwie wysuwane szuflady ułatwiające organizację. Do tego całość łączy się pięknie ze stojącą dużą szafką do przechowywania. Jeśli zależy Ci na takim rozwiązaniu, warto oczywiście zdecydować się na meble na wymiar. Kraków to siedziba naszej firmy, dlatego serdecznie zapraszamy, by uzgodnić wszystkie szczegóły. 

Czarna podwójna szafka pod umywalkę
Czarna podwójna szafka pod umywalkę to idealne rozwiązanie dla większych rodzin.

2. Czarna szafka pod umywalkę z wysuwanymi szufladami

Kolejna czarna szafka pod umywalkę naszego projektu jest bardzo podobna do pierwszego modelu. Jest to jednak klasyczny model pojedynczy – idealny do mniejszych wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Mebel pozbawiony jest blatu. Jego całą górną część przykrywa armatura. Pod nią znajdują się natomiast dwie praktyczne szuflady. 

Ten wiszący model doda wnętrzu lekkości oraz wyrafinowania. Jeśli chcesz stworzyć coś oryginalnego, warto zdecydować się na dodatkowe oświetlenie. Od razu aranżacja całej łazienki nabierze wyjątkowego charakteru. W tym przypadku fronty są lekko matowe, co sprawia, że utrzymanie ich w czystości jest dość łatwe.

Czarna szafka pod białą umywalkę
Czarna wisząca szafka pod umywalkę dobrze sprawdzi się do niewielkich wnętrz.

3. Czarna szafka pod umywalkę z wykończeniem na wysoki połysk

Czarne szafki pod umywalkę bardzo ciekawie łączą się z armaturą nablatową w takim samym kolorze. Stworzysz wtedy bardzo oryginalne i modne zestawienie, zgodne z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Poprzednie nasze projekty składały się z frontów matowych. Tym razem jest jednak inaczej. Całość stanowi wykończenie na wysoki połysk. Dzięki temu pomieszczenie staje się bardziej przestronne.

Tak, jak w dwóch poprzednich przypadkach, także i tutaj mamy do czynienia z dwiema wysuwanymi szufladami. To świetne miejsce do przechowywania najważniejszych tekstyliów oraz akcesoriów łazienkowych. Złote dodatki oraz marmurowe wykończenie płytek to świetne uzupełnienie tego modelu. 

Czarna szafka pod umywalkę w wersji na wysoki połysk
Czarna szafka z umywalką nablatową w takim samym odcieniu to ciekawe i bardzo modne zestawienie.

4. Czarna szafka pod umywalkę w wersji matowej

Na koniec została nam jeszcze czarna szafka pod umywalkę w wersji mat. Tym razem jest to wykończenie całkowicie matowe. Dzięki temu łazienka stanie się stylowa oraz luksusowa. Na blacie ponownie zamontowana jest umywalka nablatowa, jednak tym razem z białym wnętrzem, co daje wyjątkowy efekt wizualny. 

Pod blatem umieszczone zostały praktyczne wysuwane szuflady, a tuż obok zabudowa o podobnym charakterze. Dzięki temu całość prezentuje się harmonijnie i zdecydowanie “ma w sobie to coś”.

Czarna matowa szafka pod umywalkę
Świetnym uzupełnieniem czarnej szafki może okazać się umywalka w takim samym kolorze, jednak uzupełniona białym środkiem.

Na dziś to już koniec propozycji na czarne szafki pod umywalkę. Jeśli chcesz zobaczyć inne nasze projekty, zapraszamy do przeglądnięcia innych zdjęć, dostępnych na https://indecokrakow.pl/galeria/. Z tego miejsca zostały też zaczerpnięte wszystkie fotografie naszych produktów z tego artykułu. Zapraszamy po więcej!

NASZA SIEDZIBA