> Blog > Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem – najciekawsze aranżacje

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem – najciekawsze aranżacje

08.05.2022

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem – najciekawsze aranżacje

Szafki pod umywalkę z drewnianym blatem to w ostatnim czasie prawdziwy wnętrzarski hit. Taka zabudowa prezentuje się bardzo elegancko i ma w sobie “to coś”. Nic więc dziwnego, że coraz większa ilość osób decyduje się na takie rozwiązanie. Na jaką szafkę się jednak zdecydować? Zobacz nasze wcześniejsze realizacje i zainspiruj się!

Klasyczna szafka pod umywalkę z drewnianym blatem – coś dla wielbicieli minimalizmu

Nasza pierwsza propozycja to bardzo klasyczna szafka pod umywalkę z drewnianym blatem. W tym przypadku całość utrzymana jest w bardzo prostym i minimalistycznym stylu. Fronty mebla przyjmują piękny biały kolor z lekkim połyskiem. Wnętrze przez to nieco się rozświetli oraz powiększy. Uchwyty zamontowane niemalże u samej góry mebla nie zaburzają całości i stanowią jej ciekawe dopełnienie.

Sam blat wykonany jest z ciemniejszego drewna, co ładnie kontrastuje z białymi frontami oraz umywalką. Element ten jest pokryty specjalnymi preparatami zwiększającymi trwałość mebla oraz powodującymi jego odporność na wilgoć. Szafka pozostanie więc w idealnym stanie na lata. 

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem - model klasyczny
Klasyczna biała szafka pod umywalkę z drewnianym blatem to dobre rozwiązanie do minimalistycznych projektów. 

Szafka pod umywalkę – drewniany blat i kolorowe fronty

Szafki pod umywalkę z drewnianym blatem mogą być także podwieszane. Tak jest w przypadku naszej drugiej propozycji. Meble osadzony jest kilka centymetrów nad ziemią, co daje dodatkowe miejsce do przechowywania. Lukę można wypełnić specjalnymi organizerami lub najważniejszymi pomocami łazienkowymi.

Fronty szafki są dwukolorowe – z jednej strony białe, z drugiej granatowe, dlatego świetnie komponują się z dekoracją ścienną. Sam blat ponownie wykonany jest z ciemnego drewna zabezpieczonego lakierem. Tym razem drewniany jest jednak także cały obrys mebla, co sprawia, że całość prezentuje się jeszcze bardziej elegancko i dostojnie. 

Dwukolorowa szafka pod umywalkę z drewnianym blatem
Dwukolorowa szafka z drewnianym blatem pięknie podkreśla pozostałą część aranżacji, bazującą na tych właśnie barwach.

Szafka pod umywalkę i zabudowa pralki – ciekawe rozwiązanie do łazienki

Aby szafka pod umywalkę z drewnianym blatem wyglądała nowocześnie, warto zdecydować się na model z dodatkową osłoną pralki. Dzięki temu cała aranżacja będzie spójna, a wszelkie elementy wyposażenia zostaną zgrabnie ukryte. Zyskasz także dodatkową ilość miejsca w łazience. Na ponadprogramowym blacie możesz położyć kosmetyki czy wszelkiego rodzaju organizery.

Takie rozwiązanie jest jednak możliwe jedynie wtedy, gdy zdecydujesz się na meble na wymiar. Kraków to siedziba naszej firmy, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. Z pewnością znajdziemy wspólnie idealne rozwiązanie do Twojej łazienki. 

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem i zabudową pralki
Szafka pod umywalkę łącząca się z zabudową pralki to praktyczne rozwiązanie, które zdecydowanie warto rozważyć.

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem i zabudową pralki

Szafki pod umywalkę z drewnianym blatem i zabudową pralki stają się coraz popularniejsze, dlatego prezentujemy jeszcze jedną ciekawą realizację tego typu. Mebel tworzy całość, poprzez zastosowanie takiego samego rodzaju drewna w obydwu tych miejscach. Pod umywalką znajdziesz natomiast praktyczne wysuwane szuflady, które sprawią, że organizacja i przechowywanie będą niezwykle łatwe. 

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem i obudową pralki
Szafki z zabudową pralki stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w większości mieszkań.

Szafka pod dwie umywalki z drewna – nowoczesne rozwiązanie

Na koniec została nam szafka pod umywalkę z drewnianym blatem, jednak w nieco innym wydaniu. Tym razem mebel jest dedykowany na aż dwie sztuki armatury. To dobre wyjście, jeśli w mieszkaniu przebywa spora ilość osób. Dzięki temu aż dwie osoby naraz mogą szykować się do wyjścia.

Sama szafka jest jednak teraz w całości wykonana z drewna. Z tego materiału wyprodukowaliśmy zarówno blat, jak i fronty szafki. Tym samym wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru i wyrazu. Jest też zgodne z najnowszymi trendami. Drewno w aranżacji łazienki jest bowiem wyjątkowo cenione. 

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem na dwa stanowiska
Szafka pod dwie umywalki wykonana w całości z drewna jest bardzo elegancka, ale też i praktyczna.

Na dziś to już koniec inspiracji. Jeśli chcesz zobaczyć jeszcze inne nasze realizacje, serdecznie zapraszamy na https://indecokrakow.pl/galeria/. Tam czekają na Ciebie zdjęcia wykorzystane w tym artykule, a także kilka innych wyjątkowych projektów. Miłego przeglądania!

NASZA SIEDZIBA