> Blog > Szafa przesuwna do przedpokoju – przegląd inspiracji

Szafa przesuwna do przedpokoju – przegląd inspiracji

15.03.2022

Szafa przesuwna do przedpokoju – przegląd inspiracji

Stoisz przed wyborem szafy do przedpokoju. Podjąłeś już decyzję, że najlepiej się sprawdzi ta przesuwna. Ale i tutaj pojawia się problem… Bo taka szafa przesuwna do przedpokoju może być wykonana z różnych materiałów, może mieć też elementy lustrzane a nawet oświetlenie…

Jak się w tym wszystkim połapać? Zainspiruj się naszymi propozycjami i wybierz najodpowiedniejszy model do przedpokoju!

Drewniana szafa przesuwna z lustrem

Ten model szafy przesuwnej został wykonany z drewna w odcieniu kasztanowym. Sam mebel został umieszczony na całej długości jednej ze ścian, pod sam sufit. Dzięki temu uzyskaliśmy sporo miejsca do przechowywania. Po otworzeniu szafy naszym oczom ukazują się drążki, na których można powiesić wiele kurtek, płaszczy i innej odzieży wierzchniej. 

Druga propozycja szafy została wykonana z jasnego drewna i z elementami luster. Również nie na całej długości. Tylko od Ciebie zależy, na jaki odcień drewna się zdecydujesz.

Co wyróżnia te szafy oprócz materiału, z którego została wykonane? Lustra, które nie zostały zamontowane na całej długości drzwi, co dało naprawdę ciekawy efekt wizualny. 

szafa przesuwna do przedpokoju drewniana
Drążki w szafie pozwolą Ci zawiesić sporą ilość ubrań.

szafa przesuwna do przedpokoju z drewna
Ten model szafy do przedpokoju został wykonany z jasnego drewna i posiada elementy lustrzane – jednak nie na całej długości drzwi, co dało naprawdę ciekawy efekt.

Szafa przesuwna z podświetlanym lustrem 

Ta szafa przesuwna w przedpokoju posiada dwie pary przesuwnych drzwi. Jedna ich strona została pokryta lustrem, druga natomiast posiada czarny, błyszczący front. Dodatkowo, w górnej części szafy, nad drzwiami, zostały zamontowane światła. Dzięki takiemu oświetleniu bez problemu znajdziesz w szafie to, czego szukasz. 

Całość prezentuje się ciekawie i na pewno wpasuje się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym. 

szafa przesuwna do przedpokoju z lustrem
Szafa przesuwna do przedpokoju z jednymi drzwiami lustrzanymi, drugimi w kolorze czarnym i dodatkowo podświetlenie od góry – czy można chcieć czegoś więcej? 

Szafa przesuwna z czerwonymi drzwiami

Ta szafa przesuwna do przedpokoju jest wyjątkowa. Wystarczy spojrzeć na odcień jej drzwi. Bardzo odważna propozycja, pasująca do stylu nowoczesnego. jej projekt został zrealizowany przez nasz zespół Indeco jakiś czas temu. 

Oczywiście, nie jest powiedziane, że ma być to kolor czerwony… Wszystko zależy od Twojej wizji. Jeżeli mieć drzwi w kolorze zielonym, bo ten odcień Cię uspokaja? Świetnie! W końcu do odważnych świat należy. 

Jak widzisz, nawet na bardzo małej ścianie można postawić szafę, która pomieści wszystko, czego będziesz potrzebować. 

szafa przesuwna do przedpokoju z czerwonymi drzwiami
Szafa z czerwonymi drzwiami przesuwnymi to bardzo odważna, ale i oryginalna propozycja.

Szafa z tapetą na drzwiach

Kolejna odważna propozycja. Tym razem szafa przesuwna w przedpokoju posiada drzwi, na których została zamontowana tapeta. Stanowi to naprawdę bardzo ciekawy element dekoracyjny, dopełnia wnętrze i dodaje mu niepowtarzalnego klimatu.

Ryzyko jest jednak jedno –  takowa tapeta mogłaby Ci się szybko bardzo znudzić. A wiadomo, że wymienianie jej co chwilę – mija się z celem. Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzją, dobrze się zastanów, jaka tapeta będzie wyglądać najlepiej i nie znudzi się po miesiącu. 

szafa przesuwna do przedpokoju z tapetą
Szafa przesuwna do przedpokoju z drzwiami z tapetą doda wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Czarno-biała szafa przesuwna do przedpokoju

Ta szafa przesuwna w przedpokoju została zamontowana na całej bocznej ścianie, pod sam sufit. A co to oznacza? Mnóstwo miejsca do przechowywania odzieży i obuwia. Ale nie tylko… na pewno znajdzie się w niej przestrzeń na odkurzacz, miotłę czy deskę do prasowania. 

czarno biała przesuwna szafa do przedpokoju
Czarno-biała przesuwna szafa w przedpokoju będzie idealnie pasować do drewnianych paneli.

Dzięki tym inspiracjom wybierzesz najlepszą szafę przesuwną do przedpokoju. Wszystkie zdjęcia z tego artykułu pochodzą ze strony https://indecokrakow.pl/galeria-szafy/, na której znajdziesz jeszcze większą ilość inspiracji oraz naszych wcześniejszych realizacji!

NASZA SIEDZIBA