> Blog > Jak zamówić nowoczesne kuchnie na wymiar – od pomysłu do realizacji

Jak zamówić nowoczesne kuchnie na wymiar – od pomysłu do realizacji

06.08.2019

Jak zamówić nowoczesne kuchnie na wymiar – od pomysłu do realizacji

Kiedy zamawiasz meble do kuchni na wymiar, masz pewność, że będą dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Warto zatem skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która stworzy indywidualny projekt odpowiadający wszystkim Twoim wymaganiom. Podpowiadamy, jak wygodnie i szybko wykreować projekt nowoczesnych mebli kuchennych do wnętrz prywatnych oraz do lokali gastronomicznych.

Profesjonalny projekt mebli kuchennych na wymiar

Meble do kuchni na zamówienie dają swoim użytkownikom wiele satysfakcji. Przede wszystkim nowoczesne kuchnie na wymiar możesz zaprojektować sam lub z pomocą profesjonalnych fachowców. Wykwalifikowani doradcy, pracujący na co dzień dla najlepszych sklepów firmowych, przygotują specjalnie dla Ciebie wiele funkcjonalnych rozwiązań, które możesz zastosować w czasie urządzania swojej kuchni. 

Studio meblarskie Indeco Kraków to jedna z najbardziej znanych na rynku firm, która idealnie rozumie wymagania współczesnych klientów. Już na pierwszym spotkaniu profesjonalni designerzy wezmą pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i uwzględnią je w projekcie mebli kuchennych. Dzięki nim masz szansę w niedługim czasie cieszyć się funkcjonalną i komfortową kuchnią, o jakiej zawsze marzyłeś.

Na co możesz liczyć, zamawiając meble na wymiar w profesjonalnej firmie

  • wsparcie i pomoc w planowaniu oraz w tworzeniu indywidualnego projektu
  • dostosowanie projektu kuchni do Twoich możliwości finansowych
  • bezpłatne próbki kolorów oraz struktur powierzchni
  • bezpłatny pomiar kuchni
  • przygotowanie czytelnej oferty
  • pomoc w montażu szafek

Co zyskujesz, decydując się na nowoczesne kuchnie na wymiar

  • indywidualny projekt dostosowany do Twoich wymagań
  • meble idealnie dopasowane do wymiarów pomieszczenia
  • stylowe i funkcjonalne meble kuchenne, które świetnie sprawdzają się we wnętrzach prywatnych i komercyjnych
  • niepowtarzalną kuchnię, o jakiej zawsze marzyłeś

Wymarzona kuchnia z meblami na indywidualne zamówienie

Zawsze marzyłeś o kuchni, w której z przyjemnością będziesz gotować i delektować się wspólnymi posiłkami. Nie rezygnuj z tych marzeń i skorzystaj z oferty, jaką dają Ci profesjonalne sklepy meblarskie. Dzięki nim stworzysz projekt szafek kuchennych, które doskonale dopasują się do przestrzeni kuchni. Dzięki meblom na indywidualne zamówienie nie zmarnujesz przestrzeni użytkowej. Nawet w pomieszczeniu ze skosami masz szansę zamontować funkcjonalne szafki o niestandardowym kształcie, długości, szerokości czy głębokości. 

Ty sam decydujesz o tym, ile półek lub szuflad ma się znajdować w szafce. Czy meble kuchenne mają być wyposażone w nowoczesne kosze cargo czy w o wiele tańsze standardowe półki. Nie musisz się też martwić, że nie poradzisz sobie ze składaniem szafek. Projektanci wykonują i oznaczają zestawy mebli na wymiar w taki sposób, aby ich montaż nie sprawił Ci żadnych trudności. Jeśli sam nie masz czasu, aby złożyć szafki, zawsze możesz liczyć na pomoc pracowników wybranej przez Ciebie firmy.

NASZA SIEDZIBA