> Blog > Szafy INDECO – poznaj ich fenomen

Szafy INDECO – poznaj ich fenomen

20.03.2018

Szafy INDECO – poznaj ich fenomen

Szafy przesuwne cieszą się dużą popularnością wśród polaków. Jest to związane oczywiście z ich funkcjonalnością, ale także z możliwością maksymalnego dopasowania do wnętrza. Czym wyróżniają się szafy przesuwne INDECO? Dlaczego cieszą się tak dużym zaufaniem? Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Czym wyróżnia się INDECO?

Firma INDECO działa już na rynku od wielu lat. Obecnie, zrzesza przedstawicieli zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykorzystują oni niezawodne projekty i systemy INDECO, które pozwalają na wykonanie szafy wnękowej na najwyższym poziomie. Firma INDECO dystrybuuje swoje produkty już w 49 krajach na świecie.

Projekty INDECO wpisują się w panujące trendy wnętrzarskie. Ponadto, każde drzwi przesuwne można indywidualnie dopasować do stylu mieszkania.

Systemy drzwi przesuwnych INDECO są niezawodne, przeszły liczne testy, które pozwoliły im zdobyć certyfikaty, gwarantujące wysoką jakość produktów. Oczywiście spełniają one wszelakie normy bezpieczeństwa. Zyskały nawet aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego. W parze z niezawodnością idzie: funkcjonalność, ergonomiczność i poczucie stylu. Te wszystkie aspekty sprawiają, że szafy wnękowe INDECO cieszą się popularnością we wnętrzach prywatnych, ale i komercyjnych.

INDECO zrzesza wielu przedstawicieli, którzy wspólnie pracują na sukces i renomę tej firmy. Szeroka współpraca pozwala na liczne obserwacje, pomysły, a zatem na nieustanne polepszanie jakości i udoskonalanie oferowanych rozwiązań.

INDECO – maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb

Szafy z drzwiami przesuwnymi INDECO można w pełni dopasować do potrzeb, ale także do stylu mieszkania. Dostępna jest szeroka gama materiałów zarówno do wykonania obramowań, ale także do wypełnienia drzwi przesuwnych.

Obramowanie może zostać wykonane z aluminium lub stali, każdy z tych materiałów dostępny jest w kilku odcieniach, ponadto, istnieje możliwość ich lakierowania i andonowania – obramowania mogą zostać przygotowane w dowolnym kolorze! Co więcej, dostępne jest także wykończenie drewnopodobne – tak, aby w pełni pasowały do klasycznych, szlachetnych wnętrz.

Wypełnienie szaf również daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mogą to być płyty drewnopodobne w wielu odcieniach. Dużą popularnością cieszą się drzwi przesuwne wykończone lustrem. Takie rozwiązanie najczęściej spotykane jest w garderobach i sypialniach. Wypełnienie drzwi przesuwnych może stanowić także lacomat, czyli szyba mleczna lub lacobele, czyli szyby barwione, na których możliwy jest nadruk różnorodnych wzorów.

Dla tych, którzy uwielbiają naturalne rozwiązania, albo posiadają wnętrze w stylu safari, dostępne jest wykończenie bambusowe i ratanowe.

NASZA SIEDZIBA