> Blog > Zalety kuchni na wymiar

Zalety kuchni na wymiar

15.09.2017

Zalety kuchni na wymiar

Urządzając wnętrze warto w pełni dostosować je do swoich potrzeb. Dotyczy to także kuchni. Wiesz, że na garczki zawsze brakuje Ci miejsca? A może część szuflad zawsze zostaje pusta? Meble kuchenne na wymiar rozwiążą Twój problem! Dostrzegliśmy wiele zalet mebli kuchennych tworzonych na indywidualne zamówienie. Oto kilka z nich!

W 100% dopasowana do Twojego gustu

To zaleta, która nie jest związana z użytecznością, jednak również jest bardzo ważna. Zamawiając meble do kuchni realizowane na wymiar, możesz zadecydować o każdym elemencie! Począwszy od materiału, z którego zostaną wykonane, kończąc na wyglądzie uchwytów. Indywidualny projekt mebli to również szansa na dopasowanie kolorystyczne. Marzysz o kuchni w nietypowym kolorze? To rozwiązanie jest właśnie dla ciebie.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

To bardzo duża zaleta! Kupując gotowe zestawy, zawsze borykasz się z trudnością idealnego dopasowania. Bardzo często zostaje gdzieś szpara, która zazwyczaj nie jest już wykorzystywana. Co więcej, trudno się do niej dostać podczas sprzątania. Kuchnie na zamówienie projektowane są w taki sposób, aby w 100% wykorzystać miejsce, które może być przeznaczone na meble.

Zbawienne rozwiązanie dla małych kuchni

Właśnie w związku maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni meble na wymiar stanowią idealne rozwiązanie dla właścicieli małych kuchni. Tworząc projekt kuchni, można zaplanować meble aż do sufitu, co w przypadku gotowych mebli jest wręcz niemożliwe. Oczywiście górne półki będą trudniej dostępne, jednak to właśnie tam można przechowywać mniej potrzebne rzeczy.

Zabudujesz każde urządzenie

To właśnie w projekcie mebli na wymiar możesz zaplanować zabudowę każdego urządzenia AGD. Zmywarka, Pralka, Lodówka, a może pralka? Wszystko możesz ukryć w meblach tworzonych na indywidualne zamówienie – niezależnie od tego, jakie modele sprzętów wybierzesz.

Oświetlenie dostosowane do potrzeb

Marzy Ci się oświetlenie blatu kuchennego? A może wolisz pięknie podświetloną przeszkloną szafkę? Masz dużą możliwość wyboru, co do oświetlenia kuchni. Punkty świetlne możesz rozmieścić w dowolnych miejscach, tak, aby spełniały Twoje oczekiwania.

Teraz zmieścisz już wszystko!

Meble kuchenne na wymiar, pozwalają na dostosowanie nie tylko pod kątem wymiarów. Możesz wybrać szafki, które będą najbardziej optymalne w Twojej kuchni. Co to oznacza? Masz zawsze problem ze zmieszczeniem garczków? W zamówieniu uwzględnij szafkę z dużą przestrzenią. Jesteś fanem ozdobnych filiżanek i chcesz je wyeksponować? Zdecyduj się na półkę z gęsto rozmieszczonymi półeczkami i przeszklonymi drzwiami. Na wszystkie Twoje potrzeby znajdzie się rozwiązanie.

Meble na dłużej

Meble kuchenne tworzone są specjalnie dla Ciebie. Co za tym idzie, nie są produkowane przez maszynę, lecz przez człowieka, który dba o każdy szczegół. Takie meble są dokładniej wykonane i mniej awaryjne.

 

NASZA SIEDZIBA